Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do telewizji. Emitowany w latach 2006-2011 w TVN popularny serial powraca na antenę z zupełnie nowymi odcinkami. Kolejne emocjonujące rozprawy sądowe będzie można oglądać już jesienią w stacji TTV. Choć do premiery nowego sezonu programu pozostało jeszcze trochę czasu, na Gala.pl mamy już dla was pierwsze fotografie z planu show.

Wiernych widzów z pewnością ucieszy informacja, że w obsadzie obok Anny Marii Wesołowskiej ponownie zobaczymy ponownie adwokat Magdalenę Wilk oraz prokuratora Pawła Panka. Jak prawnicy zmienili się przez 8 lat przerwy w emisji? Sporym zaskoczeniem może być dla was m.in. nowa fryzura prokuratora, który zapuścił włosy!

Sędzia Anna Maria Wesołowska w TTV

Premiera najnowszej serii "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" na antenie TTV odbędzie się już w poniedziałek, 2 września 2019. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

- Formuła programu pozostaje bez zmian, bo sprawdzone pomysły, jak i samo prawo, źle znoszą rewolucje. Wracamy do programu także z powodów praktycznych. Tak jak rzadko który młody człowiek wcześnie myśli o odkładaniu na emeryturę, tak i rzadko kto dopuszcza myśl, że któregoś dnia spotka się z wymiarem sprawiedliwości. A tymczasem Polacy są w europejskiej czołówce najchętniej procesujących się. Dlatego jestem przekonana, że widzowie docenią powrót sędzi Anny Marii Wesołowskiej i nowe tematy na wokandzie - mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Zobacz, jak wyglądają dziś prawnicy występujący w serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Meghan Markle zdradziła, co ma w swojej kosmetyczce