To już pewne! Powstaje kontynuacja kultowego filmu "Seksu w wielkim mieście"! Tym razem producenci przygotowują 3. część kultowej produkcji o 4 przyjaciółkach uzależnionych o mody, szampana i… perypetii! Scenariusz czeka na realizację a aktorki już przygotowują się do wcielenia się w Carrie, Samanthę. Charlotte i Mirandę, czyli uwielbiane na całym świecie szalone mieszkanki Nowego Jorku!

ZOBACZ: SARAH JESSICA PARKER Zobacz dom, który sprzedaje!

Krążące już od jakiegoś czasu plotki o powstaniu kontynuacji kinowej wersji "Seksu w wielkim mieście" niedawno ostatecznie potwierdzono. Uczyniono to przy okazji ogłoszenia, że wszystkie aktorki grające główne role (Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall) zgodziły się wziąć udział w produkcji. Ten szczegół był o tyle istotny, że nikt chyba nie wyobraża sobie Carrie Bradshaw w wydaniu innej aktorki niż właśnie Sarah Jessica Parker? A to jej udział w kontynuacji poprzednich hitów był najbardziej wątpliwy…

Jak ogłosili producenci obrazu, scenariusz do filmu został już zaakceptowany przez Candace Bushnell, autorkę felietonów, na podstawie których powstał popularny na całym świecie serial "Sex and the City" a potem dwie odsłony kinowe.

"Seks w wielkim mieście 3" ma być kolejnym stylowym prezentem dla wszystkich fanów głośnej produkcji. W mijającym 2016 roku serial obchodził swoje 18. urodziny. Mimo jego „dojrzałego” wieku, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wciąż jest przypominany przez telewizja na całym świecie.

Czy 3 cześć będzie równie wielkim hitem jak poprzednie filmu spod znaku SATC? Przekonamy się o tym już wkrótce. Pierwsze zdjęcia do produkcji mają ruszyć już latem przyszłego roku. Film zostanie pokazany w kinach zapewne najwcześniej w 2018. I choć do tego czasu dużo się jeszcze może zmienić, to na pewno miłość fanów na całym świeci do perypetii Carrie, Samanthy. Charlotte i Mirandy pozostanie taka sama!

Wy też jesteście wyznawcami serialu „Sex and the City”?