Marzysz o doznaniach, które opisywały w swoich książkach E.L. James i Blanka Lipińska? Chcesz przez chwilę poczuć się jak Anastasia z "50 twarzy Greya", czy Laura z "365 dni"? Mamy dla ciebie coś, co sprawi, że właśnie tak będzie! To przepiękna, seksowna bielizna, dzięki której będziesz jak bohaterki powieści i filmów - pewna siebie, absolutnie apetyczna i niesamowicie zmysłowa. I to niezależnie od rozmiaru!

Seksowna bielizna w stylu "50 twarzy Greya" i "365 dni"

Zacznijmy od tego, że bielizna nawiązująca do trylogii "50 twarzy Greya" już powstała. Kilka lat temu autorka przygód Christiana i Anastastii - E.L. James we współpracy z brytyjską marką Coco de Mer zaprojektowała własną kolekcję bielizny, inspirowaną pikantnymi scenami z książki. Autorka zdradziła wówczas, że podczas pisania kultowych już dziś erotyków, odwiedzała butiki firmy, by lepiej i barwniej opisywać relację dwojga głównych bohaterów. Niestety, marka nie jest dostępna w Polsce, a seria koronkowych stringów i biustonoszy rodem z "Greya" dawno się wyprzedała.

Nie musicie się tym jednak ani trochę przejmować! Wśród naszych propozycji z pewnością znajdziecie coś, co rozpali zmysły i doda wam pewności siebie.

Majtki i biustonosze z prześwitami 

Przyznacie, że prezentują się naprawdę bosko. Wbrew pozorom wcale nie musicie mieć rozmiaru zero, by zachwycać. Zarówno te z was o pełniejszych kształtach, jak ultraszczupłe sylwetki będą w tych modelach wyglądały po prostu nieziemsko seksownie.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: "50 twarzy Greya" znamy datę polskiej premiery ostatniej części kultowego erotyku! O czym będzie "Freed"?

Seksowne body

Każda z nas powinna mieć w swojej szafie body. Jest niezwykle kobiecym elementem garderoby i sprawdzi się nie tylko na wieczór. Przepięknie będzie współgrało także z codziennymi, casualowymi stylizacjami.

ZOBACZ TAKŻE: Jak nosić body? Stylizacje na wiele okazji dla każdego typu sylwetki