Selena Gomez we wrześniu poddała się przeszczepowi nerki, co było niestety przykrą konsekwencja choroby, na którą piosenkarka cierpi już od wielu lat. Przypomnijmy, że 25-letnia Gomez zmaga się z toczniem, który doprowadza m.in. do stanów zapalnych wielu narządów wewnętrznych. Parę miesięcy temu okazało się, że stan zdrowia Seleny Gomez jest na tyle poważny, że artystka musiała się natychmiast poddać zabiegowi przeszczepu nerki. Co ciekawe, dawczynią nerki dla Seleny została jej wieloletnia przyjaciółka - Francia Raisa. To właśnie z jej rąk Selena Gomez odebrała w czwartek nagrodę dla Kobiety Roku, a w swojej przemowie wyznała, że ta nagroda zdecydowanie bardziej należała się właśnie Francii Raisa... Sprawdź, co dokładnie powiedziała Gomez, odbierając nagrodę.

Selena Gomez została Kobietą Roku

Selena Gomez rozpłakała się, odbierając nagrodę dla Kobiety Roku magazynu Billboard. Powiedziała, że jest niezmiernie wdzięczna swojej przyjaciółce, która tak naprawdę, oddając jej nerkę, uratowała jej życie. Piosenkarka wyraziła swoją dumę, że jest częścią branży muzycznej i może to wykorzystać do szczytnych celów. Gomez wyznała też, że w tym roku branża muzyczna przeszła duże zmiany:

„Pozytywną rzeczą i zmianą w przemyśle muzycznym są kobiety. Myślę, że kobiety naprawdę potrafią wykorzystać swoją pozycję i swój głos, czuję się komfortowo, ponieważ widzę te wszystkie kobiety, patrzę na nie i widzę jak swobodnie mówią o wszystkich swoich doświadczeniach z przeszłości oraz aktualnych wyzwaniach. Doświadczyłam poważnych problemów zdrowotnych, ale powiedziałam o tym… Czuję, że mogę wywrzeć pozytywny wpływ, dzieląc się swoim doświadczeniem” 

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia Seleny Gomez na gali Billboard --->