Selena Gomez wypuściła niedawno nową piosenkę "Lose You To Love Me". Tekst przeboju od razu wywołał spekulacje wśród fanów, którzy doszukiwali się w nim analogii do związku wokalistki z Justinem Bieberem. Ich zainteresowanie wzbudził szczególnie wers: "Zastąpiłeś mnie w dwa miesiące", co miało idealnie pasować do okoliczności zaręczyn Biebera i Hailey Baldwin - nastąpiły one zaledwie kilka tygodni po rozstaniu gwiazdora z Gomez. Fani dopatrzyli się też na Instagram Story Hailey udostępnionej piosenki "I'll Kill You" (ang. Zabiję Cię) i wzięli ją za odpowiedź na nową piosenkę Seleny. Chociaż post nie miał oczywiście nic wspólnego z Gomez, internauci od razu zaatakowali żonę Justina Biebera w komentarzach.

Selena Gomez broni Hailey Baldwin! 

Selena Gomez postanowiła stanąć w obronie Hailey Baldwin. Podczas relacji live na Instagramie poprosiła fanów, aby nie krytykowali żony Justina Biebera:

„Jestem bardzo wdzięczna za pozytywny odbiór utworu. Jednak nigdy nie będę wspierać kobiet, które niszczą inne kobiety. Więc proszę bądźcie uprzejmi dla wszystkich, nie lubię patrzeć, jak ludzie okazują brak szacunku lub są niegrzeczni wobec innych. Nie róbcie tego”.

Myślicie, że krytyka pod adresem Hailey Baldiwn kiedyś się skończy?

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ wyjaśnia, o czym jest jej nowa piosenka "Lose You To Love Me"