Selena Gomez schudła 10 kilogramów?! Fani piosenkarki są poważnie zaniepokojeni ostatnimi zdjęciami ich idolki. Wychudzona Gomez została sfotografowana w drodze na spotkanie w Nowym Jorku. Wokalistka i aktorka, która jakiś czas temu przeszła operację przeszczepu nerki zapewniała fanów, że po zabiegu czuje się dobrze, a jej stan zdrowia wrócił do normy. Czyżby jednak było inaczej?

Bardzo chuda Selena Gomez!

Selena Gomez musi teraz bardzo uważać na swoje zdrowie i poważnie o siebie zadbać. Jak twierdzi dietetyk Charlene Ciardello w rozmowie z RadarOnline jej utrata wagi jest bardzo niepokojąca:

"Selena straciła blisko 10 kilogramów od 15 września. Biorąc pod uwagę, że to tylko miesiąc, jesteśmy zaniepokojeni. Tym bardziej, że w wyniku przeszczepu nerki pacjenci zazwyczaj przybierają na wadze, a nie ją tracą. Wynika to z bogatej diety rekomendowanej po zabiegu. Być może Selena zdaje sobie sprawę z możliwości łatwego przytycia, dlatego celowo stosuje bardziej restrykcyjną dietę i dodatkowo ćwiczy. Powinna jednak uważać, bo może być to bardzo niebezpieczne"

Mamy nadzieję, że Selena Gomez wie, co robi i mimo wszystko dba o swoje zdrowie w odpowiedni sposób. Niemniej jednak musicie przyznać, że jej najnowsze zdjęcia są co najmniej alarmujące...

Zobaczcie w GALERII, jak wygląda teraz Selena Gomez --->

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ miała PRZESZCZEP NERKI! Dawczyni organu to znana aktorka...