Selena Gomez i Justin Theroux są parą?! Zagraniczne media aż huczą od plotek na temat związku młodej wokalistki i amerykańskiego aktora. Para zna się już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno ich relacja przerodziła się z przyjaźni w coś więcej. Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Selena Gomez była w związku z Justinem Bieberem. Czyżby po rozstaniu z idolem nastolatek, postanowiła szukać pocieszenia w ramionach dojrzałego mężczyzny? Na to wygląda. Plotki o związku Seleny Gomez i Justina Theroux budzą ogromne emocje nie tylko dlatego, że aktor jest starszy od Gomez o 21 lat, ale również przez to, że formalnie nadal jest on mężem Jennifer Aniston...

Selena Gomez i mąż Jennifer Aniston są razem?

Selena Gomez spotyka się z mężem Jennifer Aniston? Niestety na to wychodzi. Mimo że Aniston i Justin Theroux ogłosili separację w lutym 2018 roku, formalnie nadal są małżeństwem - nie wzięli jeszcze rozwodu. Co ciekawe, do tej pory Selena Gomez i Jennifer Aniston utrzymywały ze sobą bardzo przyjazne relacje. Wokalistka nigdy nie ukrywała, że od młodzieńczych lat była prawdziwą fanką aktorki. Dodała z nią nawet zdjęcie na Instagramie:

Jak więc na doniesienia mediów zareagowała Jennifer Aniston? Domyślamy się, że nie jest zachwycona.... 

Znajomi pary twierdzą, że Justin Theroux jest dla Seleny Gomez dobrą odskocznią po rozstaniu z Justinem Bieberem. Wreszcie spotyka się z kimś dojrzałym:

"Piszą ze sobą do późnych godzin nocnych. Rozmawiają o życiowych celach i sprawach zawodowych. Są to bardzo intymne rozmowy. Dla Seleny to coś nowego po tym, co przeszła z Justinem Bieberem. Zawsze będzie miała do niego sentyment, ale Theroux pozwala jej oderwać od niego myśli" - donosi źródło Life&Style.

Myślicie, że to coś poważnego, czy tylko chwilowa fascynacja?