Justin Bieber i Selena Gomez mają oficjalne poparcie dla swojego związku od mamy wokalisty, Pattie Mallette. Przypomnijmy, że para schodzi się i rozchodzi już od 2010 roku, kiedy to po raz pierwszy zdecydowali się być razem. A co o ich powrocie do siebie sądzi Pattie Mallette? Mama Justina Biebera udzieliła wywiadu dla magazynu People w którym wyznała, że kiedy jej syn ma w swoim życiu dużo miłości, jest zdecydowanie bardziej poukładany, szczególnie jeśli tę miłość daje mu ktoś taki, jak Selena Gomez. Dlaczego?

Mama Justina Biebera o jego związku z Seleną Gomez

POLECAMY: JUSTIN BIEBER został zapytany, czy oświadczy się Selenie Gomez! Co odpowiedział?

Justin Bieber i Selena Gomez jak na razie, nie afiszują się swoim związkiem. Jak do tej pory, nie pokazali się razem na żadnej branżowej imprezie. Mama Justina Biebera twierdzi, że z nią również syn nie dzieli się szczegółami na temat jego relacji z Seleną Gomez:

"Nie wiem zbyt dużo o ich prywatnych relacjach, bo Justin nie dzieli się ze mną wszystkim. Niemniej jednak, kocham Selenę. Wspieram wszystko, co robi mój syn i jeśli on ją kocha, to ja też. Poznałam Selenę, łączy nas wyjątkowa więź, ale nie mogę wypowiadać się na temat ich związku - to ich sprawa."

Justin Bieber dużą część swojego czasu poświęca na wizyty w kościele, które podobno pomagają mu odnaleźć spokój: 

"Justin skupia się na Bogu i stara się zrozumieć, co naprawdę jest ważne w życiu. Codziennie próbuje być normalnym chłopakiem i mierzy się z presją sławy. Mam wrażenie, że wreszcie staje się dojrzałym mężczyzną i jestem z niego dumna."

Czy od zaakceptowania związku przez mamę Justina Biebera, do zaręczyn już bardzo krótka droga..?