Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?! Para została przyłapana przez paparazzich, podczas wspólnego niedzielnego śniadania. To podobno nie pierwsze spotkanie pary w ostatnim czasie. W przeciągu kilku tygodni, Selena Gomez i Justin Bieber byli widziani publicznie już trzy razy. Dawnych kochanków miała zbliżyć do siebie choroba Seleny Gomez i jej niedawny przeszczep nerki. Gwiazda zdała sobie sprawę z kruchości życia i postanowiła odnowić dawne przyjaźnie - m.in. z Demi Lovato, i naprostować relacje właśnie z Justinem Bieberem. Czy obecny chłopak Seleny - The Weeknd nie ma nic przeciwko ich spotkaniom..?

Selena Gomez i Justin Bieber razem na śniadaniu

Selena Gomez i Justin Bieber razem zjedli niedzielne śniadanie w kawiarni w Westlake Village. Selena Gomez miała na sobie sukienkę na ramiączkach, a Justin Bieber ukrywał się przed obiektywami, w białej bluzie z kapturem na głowie. Ich wspólne zdjęcie, na którym para wygląda na naprawdę zaabsorbowaną rozmową, opublikował portal TMZ. Jeśli wierzyć plotkom, The Weeknd nie ma nic przeciwko spotkaniom Seleny Gomez i Justina Biebera, gdyż rozumie pobudki, którymi kieruje się jego ukochana.

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ przeraźliwie schudła! Co się dzieje z wokalistką?

Myślicie, że rzeczywiście chodzi tylko o przyjaźń? Czy może jest szansa, że Selena Gomez i Justin Bieber jeszcze do siebie wrócą..?

EDIT: Portal People.com podał 30.10.2017, że Selena Gomez i The Weeknd nie są już razem! Czy Justin Bieber miał z tym coś wspólnego?!