Selena Gomez i Justin Bieber (nazywani przez fanów w skrócie Jeleną) wrócili do siebie, trzy lata po rozstaniu. Po zerwaniu Seleny z The Weeknd, wokalistka odnowiła przyjaźń z byłym chłopakiem i zaczęła spędzać z nim bardzo dużo czasu. Zostali sfotografowani już m.in. na wycieczce rowerowej, czy wspólnym śniadaniu. Podobno do polepszenia kontaktów między byłymi kochankami, przyczynili się wspólni znajomi pary, oraz wizyty w tym samym kościele. Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli być widywani razem niemal codziennie, od początku listopada. Dlaczego Selena Gomez zdecydowała się dać Justinowi Bieberowi kolejną szansę?

Selena Gomez - dlaczego dała kolejną szansę Justinowi Bieberowi?

ZOBACZ: SELENA GOMEZ I JUSTIN BIEBER OFICJALNIE są razem! Byli kochankowie wrócili do siebie? Mamy zdjęcia!

Selena Gomez i Justin Bieber razem wydają się być bardzo szczęśliwi. Jak twierdzi źródło magazynu People, Justin zawsze zajmował w sercu Seleny specjalne miejsce i właśnie dlatego zdecydowała się dać mu kolejną szansę:

"Justin był pierwszą miłością Seleny i zawsze będzie zajmował w jej sercu specjalne miejsce. Selena od początku miała nadzieję, że pewnego dnia, kiedy czas i miejsce będzie odpowiednie, będą mogli znowu być razem. Zawsze widziała w nim to co najlepsze, a teraz kiedy są bardziej dojrzali, dogadują się zdecydowanie lepiej. Żadne z nich nie spotyka się obecnie z nikim innym. Według Justina, żadna z jego pozostałych dziewczyn nie dorównywała Selenie i teraz zrobi wszystko, aby zapewnić jej to, co najlepsze."

Cieszycie się, że Selena Gomez i Justin Bieber znowu są razem, czy woleliście ją u boku The Weeknd? ;)

Zobaczcie w naszej GALERII wspólne zdjęcia Seleny Gomez i Justina Biebera --->