Selena Gomez i Justin Bieber rozstali się! Jak donosi portal E! News, sławna para postanowiła od siebie odpocząć i dać sobie "trochę przestrzeni". Czyżby w ich dopiero co odnowionym związku pojawił się pierwszy kryzys? Przypomnijmy, że zaledwie w listopadzie wrócili do siebie po czterech latach rozłąki. Teraz, kiedy coś zaczęło się między nimi psuć, postanowili tymczasowo się rozstać. Nie oznacza to jednak, że Selena i Justin nie mają ze sobą kontaktu. Jeśli wierzyć portalowi, wciąż ze sobą rozmawiają. Jaki był powód rozstania Seleny Gomez i Justina Biebera?

Selena Gomez i Justin Bieber rozstali się!

"Ostatnio było między nimi wiele nieporozumień i jedna duża kłótnia spowodowała decyzję o 'rozstaniu'. Mimo to cały czas pozostają w stałym kontakcie, a ich uczucia do siebie absolutnie się nie zmieniły. Na pewno do siebie wrócą i to nie ostateczny koniec między nimi, ale potrzebują zwyczajnie od siebie odpocząć" - twierdzi osoba z otoczenia Seleny i Justina.

Źródło portalu E! News twierdzi, że para nie widziała się od dnia przed urodzinami Justina Biebera, które miały miejsce 1 marca. 

"Obydwoje czują dużą presję, wynikającą z publicznego związku i mieli rozbieżne zdania w wielu kwestiach."

 Jak myślicie, to już koniec związku Seleny Gomez i Justina Biebera, czy para da sobie kolejną szansę?