Selena Gomez i Justin Bieber są razem! Taką informację podał w czwartek portal Us Weekly, niecały tydzień po tym, jak do mediów dotarła informacja, że Selena Gomez zerwała z wokalistą The Weeknd po 10 miesiącach związku. Powodem miała być niewystarczająca ilość czasu oraz ciągłe rozjazdy zarówno Seleny, jak i Abla. Teraz wygląda na to, że uwielbiana przez nastolatków na całym świecie para - tzw. Jelena (połączenie imion Justin i Selena), trzy lata po rozstaniu, właśnie do siebie wróciła! Podobno tych dwoje od dawna do siebie ciągnęło...

Selena Gomez i Justin Bieber są razem!

"Selena i Justin wrócili do siebie. Selena i The Weeknd rozstali się po przyjacielsku, zdecydowanie nie ze względu na Justina. Chociaż ją zawsze ciągnęło do Biebera. Znajomi ostrzegają jednak, żeby na niego uważała..." - donosi źródło Us Weekly.

Selena Gomez i Justin Bieber odnowili kontakt niedługo po operacji Seleny, która musiała poddać się przeszczepowi nerki. Podobno przyczynili się do tego wspólni znajomi pary, oraz wizyty w tym samym kościele. Wtedy jeszcze Selena Gomez spotykała się z The Weeknd. "Jelena" zaczęła być widywana razem niemal codziennie, od początku listopada. To właśnie wtedy media obiegła wiadomość, że Selena Gomez i The Weeknd rozstali się. Jak donosił magazyn People, Justin Bieber był zadowolony, że jego była jest wolna:

"Justin chce odzyskać zaufanie Seleny i ma nadzieję, że niedługo do siebie wrócą'

Jak widać, na to długo nie trzeba było czekać. Wspólne śniadanie w jednej z ulubionych kawiarni, czy wycieczka rowerowa ulicami Los Angeles i częste spotkania, bardzo ich do siebie zbliżyły. A teraz podobno to już oficjalne:

Selena Gomez i Justin Bieber SĄ RAZEM! 

Zobaczcie w GALERII wspólne zdjęcia zakochanych Seleny Gomez i Justina Biebera --->