W mediach aż huczy o romansie Seleny Gomez i The Weeknd! W internecie w środę wieczorem pojawiły się gorące zdjęcia Seleny i Abla Tesfaye - całują się, obejmują i okazują sobie wiele czułości. Zdjęcia Gomez i The Weeknd, zrobione pod restauracją Giorgio Baldi w Santa Monica, od razu obiegły cały świat. To dziś najżywiej komentowany news w social mediach!

Romans Seleny Gomez i The Weeknd to zaskoczenie dla wszystkich. Trzy lata temu Gomez (24) i Justin Bieber (22) zakończyli swój kilkuletni burzliwy związek. Justin po rozstaniu z piosenkarką spotykał się z wieloma dziewczynami, między innymi z Hailey Baldwin (20), ale żadna z nich nie zagrzała miejsca przy jego boku na długo. Selena Gomez przeżyła rozstanie znacznie ciężej. W 2016 roku odwołała swoją trasę koncertową, oficjalną przyczyną odwołania była depresja. Podobno Gomez miała też problemy z używkami. Po tym zajściu fani nieprędko spodziewali się, aby w życiu Seleny pojawił się jakiś nowy mężczyzna...

Tymczasem Selena Gomez zaskoczyła wszystkich, gdy opuszczając we wtorkowy wieczór restaurację w Santa Monica towarzyszył jej... The Weeknd (26). Wszystko wskazuje na to, że nie było to jedynie przyjacielskie wyjście. Selena Gomez i The Weeknd, autor hituStarboy, który latem wystąpi w Polsce, całowali się na oczach paparazzi, którzy uwiecznili ich gorącą randkę na zdjęciach.

Informacje o domniemanym romansie pary wywołały istną burzę wśród ich fanów. The Weeknd rozstał się z bowiem z modelką Bellą Hadid (20), siostrą najlepszej modelki świata - Gigi Hadid -  zaledwie dwa miesiące temu. Co więcej, Bella i Selena są (lub w tym przypadku: były) przyjaciółkami. 

Magazyn People opublikował wypowiedzi świadków randki Seleny i Abla. Wyznają, że zachowywali się jak para i wyglądali na bardzo szczęśliwych. Czy Selena Gomez i The Weeknd będą najgorętszą parą tego roku?