Selena Gomez przejęła się zaręczynami Justina Biebera z Hailey Baldwin? Wieść o tym, że były chłopak wokalistki oświadczył się "najseksowniejszej kobiecie świata" obiegła wczoraj internet i wprawiła w niedowierzanie miliony fanów pary. Można by pomyśleć, że ta informacja zdziwi i zasmuci Selenę Gomez, która ma dosyć burzliwą przeszłość z Justinem Bieberem, ale nic bardziej mylnego. Podczas, gdy wszyscy mówią o zaręczynach Biebera i Baldwin, Selena Gomez bawi się w najlepsze w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda przebywa obecnie w Nowym Jorku, imprezując na jachcie z przyjaciółmi i wydaje się być bardziej obojętna na to, co dzieje się u jej byłego chłopaka, niż kiedykolwiek.

Jak Selena Gomez zareagowała na zaręczyny Justina Biebera?

Kiedy Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się w marcu 2018 roku, E! News donosiło, że wokalistka jest gotowa zakończyć ten etap jej życia i ruszyć dalej: "Selena zdała sobie sprawę, że mimo zmian jakie zaszły w Justinie, oni już do siebie po prostu nie pasują." Zupełnie inaczej wyglądało to przypadku Biebera: "On myśli i mówi o Selenie przez cały czas - rozdział z nią zdecydowanie nie jest skończony... Nie dogadywali się i postanowili zrobić sobie przerwę."

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się

Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin na Bahamach, gdzie para obecnie przebywa na wakacjach. Do całego zdarzenia miało dojść w jednej z tamtejszych restauracji. Jak podaje serwis TMZ, ochroniarze gwiazdora mieli w pewnym momencie poprosić wszystkich gości o to, aby wyłączyli swoje telefony ponieważ za moment wydarzy się coś niezwykłego. Chwilę potem Justin Bieber uklęknął przed Hailey Baldwin i poprosił ją o rękę! A ta powiedziała TAK! Co jednak w tym zdarzeniu najbardziej zaskakuje, to fakt, że para spotyka się od miesiąca, choć modelka i aktor mają na swoim koncie już także romans sprzed roku.