Selena Gomez, tak jak większość gwiazd, codziennie musi zmagać się z hejtem w internecie. Tym razem jednak piosenkarce i aktorce oberwało się nie od anonimowego trolla, lecz od światowej sławy projektanta mody! Stefano Gabbana, bo to o nim mowa, skomentował zdjęcia gwiazdy na modowym profilu The Catwalk Italia na Instagramie słowami "E proprio brutta", co po włosku oznacza dokładnie "Ona jest naprawdę brzydka!!!". Co więcej, 55-letni współzałożyciel włoskiego domu mody Dolce & Gabbana, polubił komentarz innego użytkownika, w którym ten porównuje Selenę Gomez do... psa! 

- Hahahahahaha to prawda hahahaha - Stefano Gabbana tak odpowiedział na słowa internauty, który stwierdził, że Selena Gomez wygląda jak pies modnej rasy pomeranian.

Stefano Gabbana obraża Selenę Gomez

Złośliwe słowa słynnego projektanta zaszokowały nie tylko wiernych fanów Seleny Gomez. Większość internautów określa jego komentarze mianem "obrzydliwych". Świat show-biznesu i mody jest zdumiony, że powszechnie znana i ceniona osoba wypowiada się w taki pogardliwy sposób o młodej kobiecie, zwłaszcza w czasach, gdy tak dużo mówi się o internetowym hejcie. Nas te komentarze dziwią tym bardziej, że przecież Selena Gomez jest uznawana przez miliony osób na całym świecie za jedną z najpiękniejszych gwiazd i wygląda ślicznie nawet w momentach, gdy z powodu poważnych dolegliwości zdrowotnych puchnie jej twarz i zmaga się z wahaniami wagi.

Zdjęcia Seleny Gomez i i projektanta Stefano Gabbana znajdziecie w GALERII >>