Selena Gomez nie zwalnia tempa. Amerykańska piosenkarka, która w styczniu wydała swój pierwszy od ponad czterech lat album, rozwija się w zupełnie nowych obszarach. Wykonawczyni hitu "Lose You To Love Me" wchodzi na rynek kosmetyczny. 27-letnia gwiazda na samym początku lutego ogłosiła za pośrednictwem swoich oficjalnych profilów w mediach społecznościowych projekt, nad którym pracowała przez ostatnie dwa lata. Selena Gomez stworzyła własną markę kosmetyczną o nazwie Rare Beauty!

Kosmetyki od Seleny Gomez - Rare Beauty

- Przestałam starać się być perfekcyjną. Chcę po prostu być sobą. Myślę, że Rare Beauty może stać się czymś więcej niż tylko marką kosmetyczną. Chciałabym, żebyśmy przestali się do siebie porównywać i zaczęli doceniać naszą wyjątkowość. Zdjęcie, lajk czy komentarz nie określa tego, kim jesteś - tak Selena Gomez zapowiada własną markę w specjalnym filmiku opublikowanym na swoim profilu na Instagramie, obserwowanym przez 167 mln użytkowników serwisu.

Rare Beauty - kosmetyki Seleny Gomez

Z pierwszych zapowiedzi i materiałów promocyjnych, opublikowanych przez samą Selenę, wynika, że w ofercie marki Rare Beauty znajdą się m.in. takie kosmetyki do makijażu, jak pomadki i błyszczyki do ust oraz korektory do twarzy.

Rare Beauty - kiedy i gdzie kupić kosmetyki Seleny Gomez?

Marka Rare Beauty zadebiutuje na rynku kosmetycznym już latem 2020 roku. Kosmetyki początkowo dostępne mają być wyłącznie w sieci drogerii Sephora na terenie Ameryki Północnej. Gdy tylko pojawią jakiekolwiek informacje o dostępności kosmetyków Seleny Gomez w Polsce, z pewnością was o tym niezwłocznie poinformujemy.