Selena Gomez w niedzielę, 22 lipca obchodziła swoje 26. urodziny. Pomimo tego, że aktorka i piosenkarka raczej nie planowała dużej imprezy, to i tak nie obyło się bez sporej niespodzianki z okazji jej święta. W tym roku gwiazda spędziła swoje urodziny w gronie przyjaciół. Selena wybrała się wieczorem na koncert zespołu Imagine Dragons w Los Angeles, gdzie w roli supportu wystąpiła jej znajoma, 14-letnia piosenkarka Grace VanderWaal. To właśnie w garderobie młodziutkiej wokalistki na wykonawczynię hitów "Back to You" i "Same Old Love" czekał prezent w postaci babeczek z napisem "Happy birthday Selena". Z serii wykonanych za kulisami zdjęć można wywnioskować, że zaskoczona jubilatka naprawdę niczego się nie spodziewała.

Wszystkiego najlepszego dla Seleny! Dziękuję ci za wszystko i mam nadzieję, że to był wspaniały dzień, kochana - napisała Grace VanderWaal na Instagramie.

Urodziny Seleny Gomez

Selena Gomez po ostatnim - i tym razem chyba definitywnym - rozstaniu z Justinem Bieberem na razie nie związała się z nowym mężczyzną. Na szczęście może liczyć na swoich dobrych znajomych. Jak widać, pomimo sporej różnicy wieku, świetnie dogaduje się ze swoją młodszą koleżanką z branży. Myślicie, że przyjaźń Seleny Gomez i Grace Vanderwaal przetrwa próbę czasu?

Zdjęcia z urodzinowej imprezy-niespodzianki z okazji 26. urodzin Seleny Gomez możecie obejrzeć już teraz w GALERII >>

ZOBACZ: HAILEY BALDWIN jest w ciąży? Justin Bieber odpowiada reporterowi [WIDEO]