Selena Gomez wraca na hollywoodzkie salony. Po gościnnym występie z Cardi B na festiwalu Coachella 2019, gwiazda w końcu po raz pierwszy w tym roku pojawiła się też na czerwonym dywanie. Okazja była wyjątkowa. W środę już po raz siódmy w życiu zjawiła się na We Day California, czyli corocznym wydarzeniu fundacji walczącej o prawa dzieci. Wykonawczyni hitu "Taki Taki" pojawiła się na imprezie w prostej czarnej sukni francuskiego domu mody Dior. Selena wyraźnie wróciła już do formy!

Selena Gomez pierwszy raz publicznie w 2019 roku

Selena Gomez na We Day California 2019 pokazała się po raz pierwszy w wersji glamour od czasu szeroko omawianego w mediach pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Przypomnijmy, że 26-letnia artystka trafiła tam w październiku ubiegłego roku z silnym załamaniem nerwowym. Gwiazda cierpi na toczeń, który negatywnie wpływa na stan jej zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. W pierwszym wywiadzie udzielonym w 2019 roku Selena przyznała, że w powrocie do zdrowia ogromną rolę odegrały jej trzy najlepsze przyjaciółki.

Uważam, że jest to niezwykle istotne, aby posiadać zdrowie przyjaźnie. Moje przyjaciółki, bez wątpienia, uratowały mi życie w niejednej sytuacji - powiedziała w jednym z odcinków nowej serii podcastów marki Coach o nazwie "Dream it real".

Zobacz zdjęcia Seleny Gomez z We Day California 2019 w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Selena Gomez komentuje plotki o szpitalu psychiatrycznym. Rodzina przetrzymuje ją tam siłą? [WIDEO]