Selena Gomez nadal nie może zapomnieć o Justinie Bieberze - do takich śmiałych wniosków doszli ostatnio internauci. Dlaczego? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Podczas zorganizowanej niedawno transmisji na żywo na Instagramie Selena Gomez urządziła sobie z fanami serię pytań i odpowiedzi. Jedno z pytań, na które postanowiła szczerze odpowiedzieć brzmiało "jak o kimś zapomnieć?". Co ciekawe, to niewinne pytanie sprowokowało Selenę do bardzo osobistych zwierzeń. Emocjonalny ton jej wypowiedzi zdaniem większości widzów nie pozostawiał cienia wątpliwości, że gwiazda miała na myśli swojego byłego chłopaka, który aktualnie przygotowuje się do ślubu z modelką Hailey Baldwin. Co takiego powiedziała?

- Tak naprawdę nie jesteś w stanie o kimś zapomnieć. Musisz raczej zadać sobie pytanie, dlaczego wciąż trzymasz się tej osoby. Myślę, że tak to trzeba zacząć. Zadaj sobie pytanie, dlaczego w ogóle chcesz o niej zapomnieć. Czy cię zraniła? A jeśli tak, i nie jest zdrowe do tego wracać i do tamtych myśli, to nie jest dobrze - odpowiedziała fance zamyślona Selena.

Selena Gomez mówi, jak o kimś zapomnieć

Selena Gomez stwierdziła też, że podobnie, jak nie można o kimś zapomnieć, tak samo nie można kogoś do końca stracić. 

- A co do utraty kogoś, wydaje mi się, że tego też nie da się zrobić. Czasami zapomnieć może być złą rzeczą. Czasem potrzebujesz o czymś pamiętać. Więc o cokolwiek chodziło w tym pytaniu, mam nadzieję, że udało mi się na nie odpowiedzieć - zakończyła Selena.

A wy jak interpretujecie jej słowa? Zapis fragmentu transmisji na żywo Seleny Gomez na Instagramie, w którym radzi fanom, jak o kimś zapomnieć, możecie obejrzeć poniżej. Z kolei najnowsze zdjęcia aktorki i piosenkarki z publicznych wyjść znajdziecie w naszej GALERII >>