Bill Murray dotykał Selenę Gomez na czerwonym dywanie w Cannes. Przed kamerami i na oczach tłumu, aktor nie szczędził czułości młodej gwieździe. 68-letni Bill Murray i 26-letnia Selena Gomez promują w Cannes film „The death don't die”, w którym obydwoje zagrali. Na gali otwarcia, mężczyzna cały czas obejmował aktorkę, dotykał jej szyi i szeptał do ucha. W pewnym momencie, jego ręka znalazła się nawet poniżej talii Gomez... Jego kontrowersyjne zachowanie od razu wywołało falę negatywnych komentarzy. Internauci zwrócili uwagę na to, że w obliczu głośnego w USA ruchu #metoo, Murray powinien powstrzymać się od tego rodzaju zachowania. Pojawiły się komentarze brzmiące: "Ohyda" i "Przerażające". 

Selena Gomez i Bill Murray w Cannes. Będzie skandal?

Selena Gomez wyglądała, jakby nie przeszkadzało jej zachowanie starszego od niej o 42 lata Murraya. Zalotnie się uśmiechała, przesyłała całusy oraz wdzięczyła się do aktora. Wygląda na to, że na planie złapali ze sobą tak dobry kontakt, że tego typu zachowania są dla nich na porządku dziennym. Co ciekawe, w obronie Billa Murraya stanął „New York Magazine”. Dziennikarze magazynu zwrócili uwagę, że zachowanie aktora przypomina scenę pożegnania ze Scarlett Johansson z filmu "Między słowami".

Podobna sytuacja spotkała w ubiegłym roku Arianę Grande na pogrzebie Arethy Franklin. Chodziło o zachowanie prowadzącego ceremonię biskupa Charlesa Ellisa. Gdy 24-letnia piosenkarka pojawiła się na scenie, duchowny przyciągnął ją do siebie i objął w pasie. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że pastor przez dłuższy czas swoją dłonią dotykał piersi młodej gwiazdy. Na jej twarzy było widać w tamtym momencie spore zakłopotanie.

Zdjęcia Seleny Gomez i Billa Murraya z Cannes obejrzycie w naszej galerii --->