Selena Gomez nagrywa chrześcijańską płytę - to najnowsza plotka na temat nowego albumu wyczekiwanego przez miliony fanów gwiazdy z całego świata. Była/obecna dziewczyna Justina Biebera ciężko pracuje nad następcą krążka "Revival" z 2015 roku, z którego pochodzą takie hity, jak "Same Old Love" i "Kill Em With Kindness". Nie wiedzieliśmy zbyt wiele na temat tej płyty - do tej pory. Jak wynika z informacji zamieszczonych na amerykańskim portalu NaughtyGossip.com, nowy album Seleny Gomez będzie zawierał dużo religijnych odniesień. 

Selena eksperymentuje z nowym brzmieniem i jest zainteresowana nagraniem płyty z chrześcijańską muzyką - podaje źródło serwisu.

ZOBACZ: SELENA GOMEZ I JUSTIN BIEBER rozstali się! Co spowodowało kryzys w ich związku?

Selena Gomez nagra płytę z religijnymi piosenkami?

Selena Gomez nie ukrywa, że Bóg i regularne wizyty w kościele, dokąd zresztą często wybierała się z Justinem Bieberem, stanowią ważną część jej życia. Do tej pory jednak gwiazda sporadycznie łączyła sferę duchową ze swoją karierą w show-biznesie. Przypomnijmy, że Selena ma już na swoim koncie występy w kościele, a na jej ostatniej płycie znalazł się utwór "Nobody" o jej relacji z Bogiem. Cały album wypełniony religijnymi piosenkami nie byłby więc wielkim zaskoczeniem. Trudno jednak jest sobie wyobrazić, że wytwórnia i menedżer pozwolą piosenkarce nagrać płytę bez popowych hitów, które mają szansę podbić szczyty list przebojów. Warto też wiedzieć, że strona, która jako pierwsza podała wieści na temat chrześcijańskiej płyty Seleny Gomez, to ten sam serwis, który już w zeszłym roku informował m.in. o nadchodzących zaręczynach Seleny z Justinem, dlatego wszystkim Selenators radzimy na razie podchodzić do tych rewelacji ze sporą rezerwą.

Czekacie na nową płytę Seleny Gomez 2018?

SPRAWDŹ TEŻ: BEYONCE I JAY-Z na Narodowym: ceny biletów zaskakująco niskie!