Selena Gomez i The Weeknd rozstali się w październiku, po dziesięciu miesiącach związku. Podróżowali razem po Europie, pojawili się też w duecie na wielkiej Met Gala w maju w Nowym Jorku. Mówiono nawet, że Gomez jest w ciąży oraz że The Weeknd się jej oświadczył. Jak się okazało, wszystko to były plotki wyssane z palca, a w rzeczywistości para postanowiła zakończyć swój związek. Po rozstaniu, Selena Gomez wróciła do byłego chłopaka - Justina Biebera, i wydaje się być u jego boku naprawdę szczęśliwa. Do tej pory para nie mówiła w wywiadach niczego, na temat zerwania.Teraz po raz pierwszy, Selena Gomez skomentowała rozstanie z The Weeknd! Co powiedziała?

Selena Gomez o rozstaniu z The Weeknd

Selena Gomez po raz pierwszy wypowiedziała się na temat rozstania z The Weeknd, w rozmowie z Billboard:

„Co jest najlepsze? Coś, z czego jestem naprawdę dumna - to,że jest między nami taka prawdziwa przyjaźń. Naprawdę nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego w swoim życiu. Zakończyliśmy to jako najlepsi przyjaciele i szczerze wspieraliśmy się i dbaliśmy o siebie. I to było dla mnie dosyć niesamowite”.

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ wiemy dlaczego dała kolejną szansę Justinowi Bieberowi! Zaskoczeni?

Wygląda więc na to, że Selena Gomez i The Weeknd nadal się przyjaźnią... Ale czy to na pewno prawda? W końcu para przestała się nawzajem obserwować na Instagramie. Czy tak robią "przyjaciele"? ;)