Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze w piosence "Back To You"? Fani nie mają wątpliwości, że tak właśnie jest! Selena Gomez i Justin Bieber ponownie rozstali się na początku tego roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak do siebie wrócili. Powodem rozstania miała być różnica poglądów w kluczowych kwestiach dotyczących związku. Czyżby to jednak nie był koniec? Nowa piosenka Seleny Gomez "Back to You" promująca drugi sezon serialu "13 Powodów" wydaje się być ewidentnie inspirowana jej związkiem z Justinem Bieberem. O czym śpiewa w niej Selena Gomez?

Selena Gomez - piosenka o Justinie Bieberze

"Chcę cię przytulić, kiedy nie powinnam.
Kiedy leżę blisko kogoś innego.

Utknąłeś w mojej głowie i nie mogę cię z niej wyrzucić.
Jeśli miałoby się to powtórzyć,
Wiem, że wróciłabym do ciebie."

ZOBACZ: SELENA GOMEZ I JUSTIN BIEBER rozstali się! Co spowodowało kryzys w ich związku?

Refren piosenki "Back To You" wydaje się odnosić do relacji Seleny Gomez i The Weeknd, z którym wokalistka była w związku przez 10 miesięcy. To wtedy, będąc z nim, Gomez miała ciągle myśleć o Bieberze, mając z nim niedokończone sprawy:

"Nigdy nam się nie udało
[..] Jaki jest sens w chowaniu się?
Wszyscy przecież wiedzą, że mamy niedokończone interesy."

Plotki na temat tego, że Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze podsyca również jej ostatnia wypowiedź. W wywiadzie z Zane'm Lowe'm wokalistka wyznała, że piosenka "Back To You" jest bardziej osobista niż tylko napisana na potrzeby serialu. 

Czyżby Selena Gomez i Justin Bieber mieli (ZNÓW) do siebie wrócić..?