Miley Cyrus wraz z ogłoszeniem na świecie pandemii koronawirusa postanowiła stworzyć swój własny cykl wywiadów - BRIGHT MINDED: Live With Miley. Rozmowy 27-letnia gwiazda muzyki pop przeprowadza podczas transmisji na żywo na swoim Instagramie. Tym razem, gościem autorki takich hitów jak "Wrecking Ball" czy "Nothing Breaks Like a Heart" była koleżanka z branży, Selena Gomez. W pewnym momencie temat rozmowy gwiazd zszedł na zdrowie psychiczne. Była dziewczyna Justina Biebera zdobyła się na zaskakujące wyznanie i po raz pierwszy publicznie opowiedziała o tym, że zmaga się z poważną chorobą psychiczną. Lekarze stwierdzili u niej chorobę afektywną dwubiegunową

Ostatnio trafiłam do jednego z najlepszych szpitali w Ameryce, McClean Hospital. Rozmawiałam o różnych rzeczach, których doświadczyłam na przestrzeni ostatnich lat i uświadomiłam sobie, że mam chorobę dwubiegunową. Teraz, kiedy mam większą wiedzę, to naprawdę mi pomaga. Nie przeraża mnie to tak, od kiedy wiem, co mi dolega, ale myślę, że ludzie boją się tego. Jestem z Teksasu, gdzie nie mówi się o swoim zdrowiu psychicznym. Musisz sprawiać wrażenie wyluzowanego - wyznała gwiazda serialu "Czarodzieje z Waverly Place" podczas rozmowy z Miley Cyrus.

Selena Gomez cierpi na dwubiegunowość

Chorobę afektywną dwubiegunową określa się także jako zaburzenia afektywne dwubiegunowe, które charakteryzują się występowaniem epizodów depresyjnych. Najczęściej choroba pojawia się u młodych ludzi, przed 35. rokiem życia. Dwubiegunowość jest często przyczyną niezdolności do pracy z powodów psychicznych. 

Przypomnijmy, że to nie pierwsze problemy zdrowotne Seleny Gomez. Artystka kilka lat temu ujawniła, że cierpi na toczeń rumieniowaty. W 2017 roku piosenkarka przeszła operację przeszczepienia nerki. Zabieg był konieczny ze względu na wykrytą chorobę.

Całość rozmowy Miley Cyrus z Seleną Gomez znajdziecie poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Pink i jej trzyletni syn zachorowali na koronawirusa. "Mój test dał wynik pozytywny"