Selena Gomez to jedna z gwiazd, które chętnie wykorzystują swoje gigantyczne zasięgi w mediach społecznościowych w dobrych celach. 27-latka obecnie mocno zaangażowała się w uświadamianie swoich fanów na temat zagrożenia związanego z epidemią koronawirusa. Na profilu artystki, który obserwują ponad 172 miliony użytkowników, pojawiły się już m.in. apele o pozostanie w domu oraz instrukcja dokładnego mycia rąk. Ostatnio Selena podzieliła się również swoimi sposobami na zabicie nudy w okresie społecznej izolacji. Parę dni temu sporządziła listę polecanych przez siebie filmów, programów telewizyjnych, książek, podcastów, kont na Instagramie i piosenek. I to właśnie to ostatnie zestawienie odbiło się szerokim echem w mediach. Gomez wymieniła tam bowiem utwór z repertuaru... swojego byłego chłopaka, The Weeknd

Selena Gomez w trakcie kwarantanny słucha The Weeknd

Selena Gomez przyznała się, że w ostatnim czasie często słucha piosenki "Snowchild", która pochodzi z wydanego pod koniec marca albumu The Weeknd pt. "After Hours". Wygląda więc na to, że nie żywi żadnej urazy do swojego eks. Przypomnijmy, że była gwiazdka Disneya spotykała się z popularnym wokalistą od stycznia do października 2017 roku.

W poleceniach gwiazdy znalazł się też m.in. trzykrotnie nominowany do Złotych Globów 2020 serial "The Morning Show" z Jennifer Aniston i Reese Whiterspoon, horror "The Invisible Man" oraz książka Michelle Obamy "Becoming. Moja historia". Pełne listy znajdziecie w naszej GALERII.