Selena Gomez od początku 2019 roku znowu jest aktywna na Instagramie. Warto wspomnieć, że od września 2018 roku do 14 stycznia 2019 roku, piosenkarka zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych, w tym od popularnego serwisu, gdzie jest jedną z najpopularniejszych osób (jej profil obserwuje ponad 152 mln użytkowników). W jednym poście 26-latka uzasadniła swoją nieobecność i podkreśliła, że chce skupić się na swoim obecnym życiu. Nic dziwnego skoro jesienią 2017 roku miała przeszczep nerki i zimą tego samego roku trafiła do szpitala psychiatrycznego i leczyła się na leukopenię

Selena Gomez skasowała zdjęcia z Justinem Bieberem!

Rok po rozstaniu z Justinem Bieberem, 9 czerwca 2019 roku, Gomez skasowała jedyne zdjęcie jakie miała z kanadyjskim wokalistą. 1 marca 2018 roku, autorka zeszłorocznego przeboju "Back to You" dodała na Instagramie fotkę z opisem: "1 marca 1994 roku urodziła się bardzo fajna osoba, którą osobiście znam". Na zdjęciu na twarzy Gomez można zauważyć polaroid z jej byłym chłopakiem.

Przypomnijmy, że Selena i Justin poznali się 2009 roku za sprawą ich managerów. Rok później zaczęli się oficjalnie spotykać. Od tamtej pory kilkakrotnie ze sobą zrywali i wracali do siebie. Ostatecznym końcem Jeleny, jak pieszczotliwie nazywali ich związek fani, był moment gdy Justin oświadczył się w lipcu 2018 roku, swojej obecnej żonie Hailey Bieber. Obecnie piosenkarka ponownie jest aktywna w światowym show-biznesie i zapowiedziała podczas premiery filmu "The Dead Don't Die" w którym grała, że skończyła pracę nad swoim najnowszym albumem. 

Usunięte z Instagrama zdjęcia Seleny Gomez można obejrzeć w naszej GALERII >>