Selena Gomez planuje przeprowadzkę do Australii. 25-latka prawdopodobnie ma już dość życia w Hollywood, w którym wszystko kojarzy jej się z Justinem Bieberem. Osoby z bliskiego otoczenia byłej pary twierdzą, że po ostatnim rozstaniu drogi tych dwojga rozeszły się już definitywnie. Jeśli dodać do tego bardzo napięte w ostatnim czasie relacje Seleny z jej matką, otrzymujemy odpowiedź na pytanie, dlaczego gwiazda poważnie rozważa teraz przenieść się na drugi koniec świata.

Selena jest już gotowa na dużą zmianę w swoim życiu i w tym momencie nic już jej nie trzyma w Ameryce - donosi informator serwisu RadarOnline.

ZOBACZ: JUSTIN BIEBER pocieszył się już po rozstaniu z Seleną Gomez! Ma nową dziewczynę? WIDEO

Selena Gomez chce zamieszkać w Australii

Selena Gomez jest podobno już przekonana, że w jej obecnej sytuacji najlepiej byłoby porzucić Los Angeles i zamieszkać gdzieś indziej "przynajmniej na parę lat". Jak donoszą źródła amerykańskiego portalu, gwiazda zawsze kochała Australię i sądzi, że to byłoby świetne miejsce do życia. Ma tam nie tylko mnóstwo fanów i znajomych, ale też naprawdę uwielbia atmosferę miasta Sydney. Przeprowadzka niosłaby za sobą jeszcze jeden niezaprzeczalny plus - dzięki mniejszej ilości paparazzi Selena cieszyłaby się tam o wiele większą swobodą i prywatnością.

Przypomnijmy, że Selena Gomez i Justin Bieber rozstali się w lutym tego roku. Nastąpiło to zaledwie kilka miesięcy po ich głośnym powrocie do siebie, który ucieszył miliony fanów "Jeleny", jak pieszczotliwie określają ich związek. Po raz ostatni widziani byli razem na Jamajce, gdzie wybrali się na ślub ojca Justina. Później sprawy między nimi układały się już tylko gorzej. Powodem ich ostatniego rozstania było rzekomo zachowanie Biebera wobec Seleny, która czuła się stłamszona przez jego niekończące się pytania, na temat tego, z kim jest i co robi.

Zdjęcia Seleny i Justina możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>