Selena Gomez to jedno z najgłośniejszych nazwisk w Hollywood. Od niedawna jest o niej głośno za sprawą gorącego romansu z wokalistą The Weeknd, Abela Tesfaye’a. Zakochani już zostali okrzyknięci najgorętszą parą sezonu. Tym razem jednak Selena podbija Internet swoim zdjęciem, na którym prezentuje nową fryzurę. Selena Gomez ścięła włosy! Ta metamorfoza podzieliła fanów. Dlaczego?

Selena Gomez przez lata miała długie włosy. To był jeden ze znaków rozpoznawczych artystki. Zawsze prezentowała się w wyszukanych fryzurach, ale nigdy nie eksperymentowała aż tak z ich długością. Najwyraźniej gwiazdę znudziły już długie włosy i postanowiła je podciąć. To radykalna zmiana w jej wizerunku!

ZOBACZ: SELENA GOMEZ I THE WEEKND są parą. To już oficjalne!

Selena Gomez ścięła włosy. Gwiazda postawiła na boba. Na Instagramie Seleny już pojawiły się dwa zdjęcia, na których widać jej nową fryzurę.  Jedni chwalą, inni negują. A Wy co myślicie? Pojawiły się nawet komentarze, że Selena Gomez, podobnie jak Ariana Grande, zaczęła zmagać się ze zniszczonymi włosami, które powoli zaczynały jej wypadać.

Przypomnijmy, że Ariana Grande od dawna pokazuje się w jednej i  tej samej fryzurze – jej włosy zawsze związane są w wysoki koński ogon. Podobno włosy Ariany Grande po tak wielu metamorfozach (farbowaniu, podcinaniu, przedłużaniu, itd.) uległy zniszczeniu. Artystka musi stosować tzw. „doczepy”, by zakryć swoje naturalne włosy, które potrzebują czasu,  by się zregenerować i zacznąć rosnąć.

Czyżby Selena Gomez również zaczęła zmagać się z tym problemem? Możliwe, ale w przeciwieństwie do koleżanki z branży, postanowiła podciąć swoje włosy i nie ukrywać ich pod warstwą 'doczepów". Jej metamorfoza robi wrażenie!