Selena Gomez spotyka się z 31-letnim graczem NBA? Jak donoszą zachodnie media, wokalistka ma za sobą już kilka randek z gwiazdą Miami Heat, Jimmy'm Butlerem. - Spotykali się kilka razy, kiedy Selena była w Nowym Jorku. Jimmy zaprosił ją na kolację i świetnie się bawili. Ma do tego luźne podejście i chce zobaczyć, co z tego wyjdzie, ale raczej nie planuje wchodzić w poważną relację. Jest obecnie singielką i w ostatnim czasie stała się bardziej otwarta na randki - twierdzi informator "E! News".

Selena Gomez i Jimmy Butler spotykają się

Parę zaczęto widywać razem w połowie listopada - fani wpadli na nich w kilku restauracjach w Nowym Jorku. Artystka przebywała przez ostatnie kilka tygodni w mieście, gdyż pracowała nad serialem komediowym "Only Murders in the Building". I chociaż ona i Jimmy spędzili miło kilka wieczorów, źródła dodają, że para nie spotyka się na wyłączność: 

- Selena pozostawia swoje opcje otwarte, ale była na kilku randkach z Jimmym i uważa, że ​​jest świetnym facetem.

Selena Gomez na początku roku otworzyła się w jednym z wywiadów i wyznała, że cały czas mierzy się ze skutkami toksycznej relacji, w której tkwiła. W rozmowie z Lulu Garcią-Navarro dla NPR opowiedziała o związku z Justinem Bieberem, który stosował wobec niej przemoc psychiczną oraz o tym, jak wyleczyła złamane serce zanim na dobre rozstali się wiosną 2018 roku.