Selena Gomez to obecnie najpopularniejsza 25-latka na świecie. Jej konto na Instagramie obserwuje rekordowa liczba użytkowników, bo ponad 123 milionów osób! Zaczynała jako gwiazdka Disneya, a dziś jest piosenkarką, producentką i kreatorką stylu, który podziwiają kobiety na całym świecie. Selena Gomez przeszła sporą metamorfozę! Dziś z okazji jej 25. urodzin, przypominamy jak wyglądała jej droga na szczyt!

Selena Gomez filmy

Selena Gomez przygodę z show-biznesem zaczynała jako zaledwie siedmioletnia dziewczyna. Wówczas wcieliła się w postać Gianny w serialu „Barney i przyjaciele”. Szybko została dostrzeżona przez wytwórnię Disneya, który zrobił z niej gwiazdę. „Kopciuszek czy „Czarodzieje z Waverly Place” rozsławiły jej nazwisko, ale aktorstwo było dla Gomez nie wystarczające.

Selena Gomez & The Scene

W 2008 roku podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną. Rok później jako Selena Gomez & The Scene podbijała rynek muzyczny. Zarówno pierwsza, jak i druga płyta uzyskała status złotej płyty. Trzeci krążek uzyskał wysokie notowania w zestawieniach muzycznych. Niestety Selena Gomez & The Scene postanowili rozwiązać zespół.

Selena Gomez: kariera solowa

W 2013 roku Selena startuje z solową karierą. Dziś nie ma osoby, która nie znałaby utworów Seleny Gomez: „Kill Em With Kindness”, „Hands to myself” czy “Love you like a love song”. Artystka stała się wzorem dla młodych kobiet po wyznaniu, że w czasach szkolnych była gnębiona przez rówieśników. To wyznanie sprawiło, że przestała być tylko gwiazdą – fani doceniają ją za naturalność, szczerość i poczucie humoru.

Co więcej, teraz gdy Selena Gomez spotyka się z Ablem Tesfaye jej popularność jest jeszcze większa. Selena i The Weeknd to nowa hot para w Hollywod, której kibicują miliony. W tym roku zakochani zadebiutowali na czerwonym dywanie na Met Gali 2017. Para nie odrywała od siebie oczu!

Styl Seleny Gomez

Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku, a kobiety inspirują się jej stylem. Selena Gomez niezależnie od tego, czy wychodzi po kawę czy wybiera się na wielkie wyjście, zawsze wygląda elegancko i perfekcyjnie. Gustuje w dopasowanych sukienkach, podkreślających jej figurę. Chętnie odsłania swoje ciało, ale robi to z umiarem.  Wie, co jej pasuje, a czego nie powinna nosić. Na co dzień lubi oversive'owe swetry, a na wielkie gale często podkreśla piękny dekolt.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Selena Gomez!