Selena Gomez w bikini świętuje ślub koleżanki. Artystka pokazała na Instagramie zdjęcia, na których widać, że powoli wraca do normalnego życia. Przypomnijmy, że niedawno 26-latka opuściła specjalistyczny ośrodek, do którego trafiła po przebytym załamaniu nerwowym. W jakiej kondycji jest teraz? Wszyscy zaniepokojeni fani Seleny Gomez, mogą odetchnąć z ulgą. Na fotografiach, na których wokalistka pozuje na plaży w towarzystwie przyjaciółek, wygląda na zdrową i szczęśliwą! W takim wydaniu nie widzieliśmy jej naprawdę dawno i jej powrót do formy, bardzo nas cieszy. Zobaczcie sami, jak wygląda teraz Gomez, w naszej GALERII.

Selena Gomez w bikini na plaży [ZDJĘCIA]

Selena Gomez kilka miesięcy temu po raz kolejny przeszła terapię w specjalistycznym zakładzie zdrowia psychicznego. Co doprowadziło artystkę do takiego stanu? Nastrój Seleny Gomez miał ulec drastycznemu pogorszeniu w ostatnim tygodniu września, gdy gwiazda przebywała w swoim domu w Studio City na przedmieściach Los Angeles. Artystka była bardzo przygnębiona z powodu niepokojąco niskiego poziomu białych krwinek w swoim organizmie, po przebytym w zeszłym roku przeszczepie nerki. Roztrzęsiona gwiazda została wtedy przewieziona do szpitala w Los Angeles. Alarmująco niski poziom krwinek niestety wciąż się utrzymywał, co jeszcze bardziej wpędziło Selenę w spiralę silnego stresu, smutku i frustracji.

SPRAWDŹ TEŻ: SELENA GOMEZ wyszła z zakładu psychiatrycznego. Zobacz pierwsze ZDJĘCIA

Selena Gomez nie chciała długo przebywać w szpitalu, ale lekarze powiedzieli jej, że nie może opuścić placówki. Wtedy rozpętało się piekło. Informatorzy TMZ donoszą, że gwiazda kompletnie straciła nad sobą panowanie i nawet próbowała wyrwać ze swojej ręki kroplówkę. W rezultacie Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego na wschodnim wybrzeżu USA. Gwiazda przeszła tam terapię dialektyczno-behawioralną (DBT). Jest to odmiana terapii stworzona specjalnie z myślą o pacjentach cierpiących na silne wahania nastroju.

Cieszymy się, że jej stan, znacząco się już poprawił!

Zobacz zdjęcia szczęśliwej Seleny Gomez w naszej GALERII --->