Selena Gomez w futrzanym płaszczu z Mango promuje swoją najnowszą płytę. Odkąd pierwszy raz zobaczyliśmy ją w programach Disneya, artystka zmieniła się nie do poznania. Swoją karierę zaczynała jako zaledwie siedmioletnia dziewczyna. Wówczas wcieliła się w postać Gianny w serialu „Barney i przyjaciele”. Szybko została dostrzeżona przez wytwórnię Disneya, który zrobił z niej gwiazdę. „Kopciuszek" czy „Czarodzieje z Waverly Place” rozsławiły jej nazwisko, ale aktorstwo było dla Gomez nie wystarczające, więc zajęła się również muzyką. Dziś nagrywa przebój za przebojem, a wśród znawców mody uchodzi za prawdziwą ikonę stylu. 

Selena Gomez w płaszczu z Mango

Płaszcz z Mango stanowił świetne uzupełnienie stylizacji Seleny Gomez, która jest fanką wyrazistych stylizacji. Futrzane okrycie we wzór zebry z najnowszej kolekcji hiszpańskiej sieciówki nadały jej niezwykle szykownego charakteru. Płaszcze w zwierzęce printy to jeden z największych trendów tej zimy. Polecamy w nie zainwestować, bo są bardzo proste do wystylizowania - wystarczy założyć gładką, klasyczną bazę i fantazyjny płaszcz, aby zdecydowanie wyróżniać się z tłumu

Płaszcz Seleny Gomez kupicie obecnie w Mango za 699,90 zł. Podobne płaszcze w zwierzęce wzory, wpisujące się w panujące trendy, znajdziecie poniżej: