Selena Gomez wróciła na Instagram! 26-letnia aktorka i piosenkarka w połowie stycznia opublikowała na swoim profilu trzy czarno-białe zdjęcia i opatrzyła je emocjonalnym wpisem. To jej pierwszy post w mediach społecznościowych po dłuższej przerwie. Zmagająca się z problemami zdrowotnymi gwiazda nie wstawiała tam bowiem nic od 24 września 2018 roku. 144 mln użytkowników serwisu, którzy obserwują konto Seleny otrzymało od niej życzenia noworoczne i szczere wyznanie.

- Minęło sporo czasu, odkąd się do was odezwałam, ale chciałam życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować wam za miłość i wsparcie. Ubiegły rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i wzrostu. To właśnie te wyzwania pokazują ci, kim naprawdę jesteś i co jesteś w stanie przezwyciężyć. Uwierzcie mi, nie jest łatwo, ale jestem dumna z tego, jaką osobą się staję i nie mogę się doczekać tego, co nastąpi w tym roku. Kocham was wszystkich - napisała Selena Gomez.

Selena Gomez wróciła na Instagram

Czy pierwszy post Seleny Gomez na Instagramie w 2019 roku zwiastuje powrót gwiazdy na stałe do mediów społecznościowych? Tego na razie nie wiadomo. Fani oczywiście życzyliby sobie tego, by jak najczęściej oglądać nowe zdjęcia swojej idolki, ale dotychczasowe wypowiedzi artystki dają małe szanse na jej regularne posty w przyszłości. W ubiegłym roku przyznała, że nawet nie ma w swoim telefonie aplikacji Instagram. Internetowy hejt, z którego tam doświadczała na gigantyczną skalę, bardzo negatywnie wpływał bowiem na jej stan psychiczny.

Zobacz najnowsze zdjęcia z Instagrama Seleny Gomez w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SELENA GOMEZ wyszła z zakładu psychiatrycznego. Zobacz pierwsze ZDJĘCIA