Selena Gomez powraca w wielkim stylu. Amerykańska aktorka i piosenkarka zaprezentowała właśnie długo wyczekiwany singiel "Lose You To Love Me". Utworowi towarzyszy klimatyczny, czarno-biały teledysk, który już chwilę po premierze stał się jednym z aktualnie najpopularniejszych wideoklipów w serwisie YouTube. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku twórczości Seleny Gomez, dziennikarze i fani od razu zaczęli rozkładać tekst piosenki na czynniki pierwsze i dopatrywać się w nim aluzji do jej długoletniej i skomplikowanej relacji z Justinem Bieberem.

Odrzuciłeś mnie, i teraz to widać
Zastąpiłeś nas w dwa miesiące
Jakby to było takie proste
Przez to zaczęłam myśleć, że na to zasłużyłam
(...)
Musiałam cię stracić, żeby pokochać samą siebie

Zdaniem wielu internautów ten fragment tekstu piosenki "Lose You To Love Me" to najbardziej oczywiste odniesienie do Justina. Przypomnijmy, że Bieber zaczął spotykać się z Hailey Baldwin w czerwcu 2018 roku, a oświadczył się jej już w lipcu. W długim poście na Instagramie wyjaśnił swoim fanom, że zawsze kochał Selenę, ale to Hailey jest kobietą, którą wybrał na swoją żonę.

O czym tak naprawdę jest "Lose You To Love Me"? Tym razem gwiazda postanowiła sama opowiedzieć o przesłaniu utworu.

O czym jest utwór Seleny Gomez - Lose You To Love Me?

Selena Gomez zdecydowała się wyjaśnić, jak należy odbierać jej najnowszy singiel w komentarzu zamieszczonym pod teledyskiem "Lose You To Love Me" na YouTube. Artystka przede wszystkim zwraca uwagę na to, jak ważna jest miłość do samego siebie.

- Ta piosenka została zainspirowana wieloma rzeczami, które wydarzyły się w moim życiu od czasu wydania mojej ostatniej płyty. Chcę, aby ludzie (słuchając jej - przyp. red.) poczuli nadzieję i by wiedzieli, że uda im się przejść na drugą stronę będąc kimś silniejszym i lepszą wersją samego siebie - napisała.

Wiele osób twierdzi, że Selena Gomez w taki sposób przyznaje, że ostatecznie pogodziła się już z utratą miłości swojego życia - Justinem Bieberem. Interpretację przesłania "Lose You To Love Me" pozostawiamy wam jednak do oceny własnej.

Teledysk do nowego singla Seleny Gomez możecie obejrzeć w całości poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Justin Bieber i Hailey baldwin wzięli ślub! Wśród gości m.in. Kendall Jenner i Jaden Smith