Nowa kolekcja polskiej marki Selfie Jewellery, została podzielona na kilka mniejszych linii biżuterii: Into the space, Serenity, To the Moon, Rainbow, Night Kiss oraz #Essentials. W kolekcji Into the space projektanci uchwycili naturalne piękno gwiazd projektując biżuterię zarazem mistyczną, jak i tajemniczą. Biżuteria jest połączeniem czarnego agatu - kamienia spokoju z hematytem - kamieniem siły wewnętrznej i miłości. Na tle czerni agatu pobłyskują lśniące hematyty i kuleczki gold-filled niczym gwiazdy na drodze mlecznej. Dzięki nim można choć na chwilę znaleźć się bliżej gwiazd i nieskończonego Wszechświata.

Selfie Jewellery: jesień-zima 2019

W kolekcji Serenity znalazły się niezwykłe bransoletki i pierścionki z malachitem - kamieniem w odcieniu elektryzującej zieleni, który symbolizuje wewnętrzny spokój i harmonię, ale również królewską siłę. Dawniej malachit zdobił insygnia władzy, dziś
powrót do świata fashion zawdzięcza największym domom mody, jak Dolce & Gabbana czy Louis Vuitton.

Motywem przewodnim kolekcji To the Moon jest księżyc. Nieprzypadkowo. To niezwykłe ciało niebieskie pełne jest nieodkrytych tajemnic. W kolekcji Selfie Jewellery, zawieszki z motywem księżyca mają jedynie odbijać niezwykły blask ich właścicielek. Mini kolekcja Rainbow inspirowana jest etnicznymi wytworami z najpiękniejszych wakacyjnych kurortów świata i przypomina nam o tym, że nawet, gdy lato u nas się skończyło, gdzieś wciąż mocno świeci słońce, a wspomnienia wspaniałych wakacyjnych chwil w nas zostają na całe życie.

#Essentials to delikatność pereł połączona z najnowszymi światowymi trendami. Nowoczesną lekkość designu oraz delikatne odcięcie się od korzeni zapewniają modne nieregularne kształty pereł, które symbolizują niezwykłą siłę natury do tworzenia piękna. Ostatnia linia, Night kiss, oddaje intymną atmosferę przygaszonych świateł i szeptu w tle przyjemnej muzyki dochodzącej z oddali. 

Zobacz nową kampanię Selfie Jewellery w naszej GALERII.