Kryminalny hit Polsatu, serial "Ślad", wraca na antenę. W 3. sezonie zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych z Centralnego Wydziału Śledczego znowu udowodni, że przestępstwo doskonałe nie istnieje i po każdej zbrodni zostaje ślad! Śledczy poszukają śladów zbrodni gołym okiem, eksperci w laboratorium odkryją je za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych a dochodzeniowcy dzięki swojej intuicji i niezwykłej spostrzegawczości. W nowej serii „Śladu” obok Anity Janci, Mariusza Jakusa wystąpią: Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz, Marta Jarczewska, James Malcolm, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Waldemar Błaszczyk.

"Ślad" - premiera 3. sezonu serialu

Przypomnijmy, że w finale 2. sezonu „Śladu” podinspektor policji, szefowa Centralnego Wydziału Śledczego Renata Różańska (Anita Jancia), została zaatakowana podczas przesłuchania. Podejrzany zadał jej cios długopisem w tętnicę szyjną i Różańska upadła zakrwawiona na podłogę. To mogło skończyć się tragicznie! Jednak na pomoc przełożonej  rzucił  się jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Nie zawahał się ani chwili, mimo tego, że Różańska zawiadomiła prokuraturę o jego agresywnym zachowaniu względem podejrzanego i wiceszef CWŚ został zawieszony w czynnościach służbowych. Gdyby nie jego błyskawiczna pomoc Renata mogłaby wykrwawić się na śmierć. Zawdzięcza Walczakowi życie. 

A co nadkomisarz ma do powiedzenia w tej sprawie? Czy wróci do pracy w Centralnym Wydziale Śledczym? Zobaczcie przedpremierowo fragment pierwszego odcinka 3. sezonu "Śladu".

Oglądajcie premierę 3. sezonu serialu „Ślad” w niedzielę 20 października o godzinie 23:05. w Polsacie!

Zdjęcia z planu nowej serii produkcji możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>