Dobre serum do twarzy? Najlepiej takie, które świetnie działa i nie kosztuje fortuny. Jeśli szukasz produktu, który nawilża, zapobiega oznakom starzenia, a oprócz tego kosztuje mniej niż 60 złotych to koniecznie wypróbuj serum do twarzy The Ordinary Hialuronic Acid 2% + B5. The Ordinary to popularną marka, która ma duże grono zwolenników na całym świecie nie tylko ze względu na skuteczność swoich produktów, ale również na ich ceny. W końcu nieczęsto zdarza się, aby kosmetyki zachwalane przez internautki miały cenę niższą niż trzycyfrowa.

Dobre serum do twarzy: The Ordinary z kwasem hialuronowym i wit. B5

The Ordinary cieszy się dużym zainteresowaniem w zasadzie od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 roku. Jej baza fanów jest tak duża, że kiedy dyrektor generalny impulsywnie ogłosił, że zamyka firmę w 2018 roku, tłumy kupujących wykupiły wszystkie zapasy ich produktów z magazynu. A jednym z flagowych produktów marki jest właśnie serum z kwasem hialuronowym i witaminą B5.

Serum do twarzy The Ordinary Hialuronic Acid 2% + B5 zgromadziło ponad 13 tysięcy opinii w Google i otrzymało notę 4,5 gwiazdki. Internautki chwalą to, jak głęboko wnika w skórę i intensywnie ją nawilża. Twierdzą, że po użyciu produktu ich twarz wydaje się bardziej miękka, rozświetlona, a także oczyszczona. Serum The Ordinary wielu osobom pomogło pozbyć się trądziku, złagodziło stany zapalne i podrażnioną skórę.

- Zrób przysługę swojej skórze, porzuć drogie serum i kup to! Po latach próbowania wielu rzeczy w celu pozbycia się trądziku, bardzo wysuszyłam swoją cerę. Testowałam kilka różnych drogich produktów nawilżających zanim odkryłam The Ordinary i mogę stwierdzić, że to ich serum miało największy wpływ na moją skórę. Cera jest rozświetlona i odzyskuje młodzieńczy wygląd! - brzmi jedna z recenzji.