Kolekcja Local Heroes x #SEXEDPL już dostępna! Wraz z premierą książki „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” do sprzedaży wchodzi specjalna mini kolekcja stworzona w kolaboracji Local Heroes x #Sexedpl. We współpracy bierze udział także Showroom.pl. Tylko i wyłącznie tam będziecie mogli kupić różowy tshirt, głoszący hasła tolerancji i miłości. Dzięki tej współpracy misja otworzenia Polaków na temat edukacji seksualnej może wyjść na jeszcze szersze wody. Oby!

Kolekcja Local Heroes x #SEXEDPL

O ruchu #Sexedpl stworzonym przez Anję Rubik jest już bardzo głośno. Local Heroes to topowa marka polskiego streetwearu, w której zakochani są młodzi ludzie. Showroom.pl wsławia na arenie międzynarodowej młodych polskich projektantów. Połączenie sił tych 3 marek, bo tak możemy o nich mówić, to połączenie głosów pokolenia, które chcą walczyć w słusznej sprawie. Kolekcja składa się z 5 produktów. Specjalnie zaprojektowane nadruki głoszą hasła tolerancji, miłości i samoakceptacji, co jest jednym z głównych przesłań kampanii #Sexedpl.

„Love has no gender”, „Let’s talk about sex” – takie komunikaty na ubraniach mają na celu zwrócenie uwagi na problem stereotypów edukacji seksualnej w Polsce. Misją #Sexedpl jest aktywne działanie, dzięki któremu w dynamiczny oraz dostępny sposób będzie możliwa integracja Polek i Polaków, jednocześnie poszerzając ich wiedzę na temat świadomej aktywności seksualnej. Wszystkie działania zmierzają do unikania fali hejtu, homofobii i braku tolerancji w społeczeństwie.

Kolekcja dostępna do kupienia jest na platformie Showroom.pl, a całkowity dochód ze sprzedaży przekazywany jest na Fundację Anji Rubik Sexedpl.

Zobaczcie kolekcję Local Heroes x #SEXEDPL --->