Shailene Woodley zaręczyła się! Aktorka znana z takich hitów, jak "Niezgodna", "Gwiazd naszych wina", czy "Wielkie kłamstewka" przyjęła oświadczyny gwiazdy ligii NFL, Aarona Rodgersa. Co ciekawe, para zaręczyła się już jakiś czas temu, nie chciała jednak wcześniej dzielić się nowiną z mediami. - Dla nas to nie jest świeża sprawa. To trochę zabawne, bo wszyscy teraz wariują z tego powodu, a my mówimy: "Tak, jesteśmy zaręczeni od jakiegoś czasu".

Shailene Woodley i Aaron Rodgers zaręczyli się

W rozmowie z Jimmym Fallonem, 29-latka przyznała, że początkowo nie wyobrażała sobie, że mogłaby poślubić gracza futbolu amerykańskiego. Dodała, że ​​nigdy nie była na meczu futbolu i nawet nie oglądała go w telewizji.

- On jest naprawdę wspaniałym, niesamowitym człowiekiem. Ale nigdy nie myślałam, że będę zaręczona z kimś, kto sportem zarabia na życie. (...) Spotkaliśmy się w tym dziwnym, szalonym czasie, kiedy wszystkie stadiony, na których grał, były zamknięte, więc jeszcze nie byłam na jego meczu. Kiedy się poznaliśmy wiedziałam, że jest sportowcem, ale nie sądziłam, że aż tak dobrym.

Jak donosi "E! News" para nie może doczekać się ślubu i chce, aby uroczystość miała miejsce "wkrótce". Według informatora ich związek od samego początku rozwija się bardzo intensywnie.

- Oboje wiedzieli od początku, że ich uczycie to coś wyjątkowego i różni się od tego, czego doświadczyli w innych związkach. To szybkie zaręczyny, ale dla osób, które ich znają, nie są zaskoczeniem.

Gratulujemy!