Shakira chętnie chwali się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Wokalistka pokazuje jak wygląda jej życie. Dzięki temu możemy zobaczyć jej wyjątkowe zdjęcia z ukochanym Gerardem Pique, zdjęcia synków, a teraz jej fotografie bez makijażu! Nikt nie może mieć już wątpliwości, że  Shakira jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Artystka czy w makijażu czy bez – wygląda pięknie.

W tym roku szczególnie w okresie wakacji zapanowała moda na robienie sobie zdjęć w wersji naturalnej – bez makijażu. Takie zdjęcia zamieściły Adele i Alicia Keys. Panie rozpoczęły tym walkę z ukrywaniem się kobiet pod toną makijażu. Wokalistki zaapelowały tym samym do kobiet na całym świecie, by nie ukrywały naturalnego piękna… Tym samym gwiazdy dołączyły do akcji #nomakeup.

Gwiazdy w Polsce poszły ich śladem. Z makijażu na czas wakacji zrezygnowała Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Glinka, Ewa Minge czy Hanna Lis.

Dziś do grona gwiazd dołączyła Shakira. Trzeba przyznać, że wokalistka bez makijażu prezentuje się naprawdę pięknie. Zwykle gwiazda stosuje niewielką ilość makijażu, więc wielu fanów stwierdziło, że prawie nie widać różnicy.

Zobaczcie w naszej galerii Shakirę w naturalnej odsłonie!