Shakira i Gerard Pique są razem od 2010 roku. Para poznała się na planie teledysku do piosenki Waka Waka, która była oficjalnym utworem Mistrzostw Świata w RPA. Początkowo nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości. Shakira zaledwie kilka miesięcy przed spotkaniem Gerarda rozstała się ze swoim ówczesnym narzeczonym, synem byłego prezydenta Argentyny, Antonio de la Ruą. Piosenkarka była z nim ponad 10 lat. Wielu mówiło, że Shakira szuka pocieszenia po bolesnym rozstaniu i stąd związek z Gerardem. Przeciwnicy związku nie mieli jednak racji. W styczniu 2013 roku urodził się pierwszy syn pary, Milan, a już dwa lata później na świat przyszedł drugi chłopczyk, Sasha.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA pokazała twarz Klary! Tak dużo jej jeszcze nie widzieliśmy! [ZDJĘCIA]

Para długo trzymała w tajemnicy informację o przyjściu na świat ich pociech. Shakira w czasie ciąży nie pokazywała się wówczas publicznie. O tym, że spodziewała się dziecka informowała zaledwie tydzień przed narodzinami malucha, tak jak w przypadku narodzin Sashy. Fani dowiedzieli się o tym, gdy Gerard Pique opublikował wraz z Unicefem zdjęcia z podpisem "Baby shower."

POLECAMY: ALICJA BACHLEDA CURUŚ pokazała zdjęcie z synem! Mały Henry Tadeusz naprawdę wyrósł

W przeciwieństwie do samej ciąży, dziś para chętnie chwali się w sieci zdjęciami synów.  Maluchy chętnie pozują do zdjęć, przybierając wyjątkowo śmieszne miny. Na Instagramach Gerarda i Shakiry znajdziemy mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Nic dziwnego, że fani pary są zachwyceni.

Zobaczcie urocze zdjęcia Shakiry i Gerarda Pique z dziećmi ----->

 

Mi bebito deportista! My little athlete! Shak

Post udostępniony przez Shakira (@shakira) 3 Kwi, 2017 o 8:58 PDT