Od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące kryzysu w związku Shakiry i Gerarda Pique. Niedawno wokalistka obwieściła na swoim Twitterze, że odwołuje wszystkie swoje koncerty z powodu „problemów osobistych”. Hiszpańskie tabloidy od razu zaczęły spekulować, że ich związek przestał funkcjonować. Czy jednak na pewno?

POLECAMY: SHAKIRA I GERARD PIQUE ich dzieci podbiją internet.Te zdjęcia są naprawdę urocze!

Jakiś czas po tym oświadczeniu Shakira wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swoim synkiem. Pod fotografią uroczego Sashy napisała, że dziękuje wszystkim za wsparcie okazane podczas choroby dziecka. Bo to właśnie choroba chłopca zmusiła piosenkarkę do zawieszenia aktywności zawodowych. Na szczęście sytuacja zdrowotna jej ukochanego dziecka zaczęła się szybko poprawiać. Natomiast drugi synek pary, Milan, cieszy się świetnym zdrowiem. Teraz znów może bawić się z młodszym braciszkiem.

ZOBACZ: SHAKIRA kibicowała z synkami Gerardowi Pique!

Aby ostatecznie rozwiać wszelkie plotki, wokalistka postanowiła wrzucić na Instargram jeszcze inne zdjęcie, na którym widzimy ją z Pique. Shakira i piłkarz reprezentacji Hiszpanii przytulają się do siebie i pozują ze szczęśliwymi i szerokimi uśmiechami. Pod zdjęciem widnieje także kolejny, pełen optymizmu podpis:

Dziękuję za miłość i rodzinę!

 

CZYTAJ TEŻ: SHAKIRA Pokazała urocze zdjęcie synka!

Wszystko wskazuje więc na to, że plotki o kryzysie w związku Shakiry i Pique okazały się zupełnie bezpodstawne. Fani wokalistki i piłkarza mogą odetchnąć ze spokojem. A młodym rodzicom życzymy nie tylko miłości, ale i dużo zdrowia dla ich synka!