Shakira i Gerard Pique rozstali się?! Wszystko na to wskazuje... Jak donoszą hiszpańskie tabloidy, urocze zdjęcia pary mogą być już tylko przeszłością. Plotki o kryzysie w związku oraz rozstaniu Shakiry i Pique pojawiają się regularnie co jakiś czas od stycznia 2016 roku. Za każdym razem para dementowała informacje, dodając wspólne zdjęcia na Instagram, które rozwiewały wszelkie wątpliwości. Tym razem może być jednak inaczej... Hiszpańskie media twierdzą, że Shakira wyprowadziła się z domu w Barcelonie, a kryzys w związku pary może być o wiele bardziej poważny. Co będzie dalej z jedną z najpopularniejszych par show-biznesu?

Shakira i Gerard Pique rozstali się?!

Shakira i Gerard Pique są razem od 2010 roku. Zakochani wspólnie wychowują dwóch synów - Milana i Sashę. Początkowo nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości. Shakira zaledwie kilka miesięcy przed spotkaniem Gerarda rozstała się z narzeczonym, Antonio de la Ruą. Piosenkarka była z nim ponad dekadę. Nic więc dziwnego, że wszyscy mówili, że Shakira jest z Gerardem tylko w ramach pocieszenia po bolesnym rozstaniu. Para wydawała się nie przejmować krążącymi plotkami i tworzyła szczęśliwy związek przez siedem lat. Czy teraz jednak Shakira i Gerard Pique rozstali się się na dobre?

Doniesienia o rozpadzie związku Shakiry i Gerarda Pique potwierdził hiszpański portal Cotilleo. Plotki podsyca fakt, że para ostatni raz została widziana razem w czerwcu, na ślubie Lionela Messiego i Antoneli Roccuzzo w Argentynie. Jak na razie Shakira i Gerard Pique nie potwierdzili informacji na temat separacji.