Shakira ma poważne problemy z włosami! Jak podają argentyńskie serwisy, gwieździe ma grozić utrata włosów, które stały się przecież jednym z najmocniejszych elementów jej wizerunku. Jak donosi serwis "Mujer Hoy", wszystkiemu winne są napięcie i stres, jakie towarzyszyły ostatnio piosenkarce z racji na jej problemy z głosem. Shakira ma z związku z nimi cierpieć na „łysienie plackowate”. Na szczęście zaczęła już z nim walczyć. W jaki sposób?

Shakira cierpli na „łysienie plackowate”

Shakira przebywała ostatnio podobno w jednej z klinik w Barcelonie, która prowadzi specjalną terapię właśnie dla osób mających problemy z włosami. Jak donosi serwis "Mujer Hoy", gwiazda poddała się już nawet specjalnej terapii i sesji mikropigmentacji. Kiedy te mają przynieść oczekiwane efekty? Tego póki co nie ujawniono. Prawda jest jednak taka, że nagła trata włosów może być dla Shakiry ciosem nie tylko zdrowotnym, ale i wizerunkowym.

W końcu Shakira na całym świecie znana jest z pięknych, bujnych i gęstych blond loków. I to właśnie ta fryzura stała się jej znakiem rozpoznawczym! Mamy jednak nadzieję, że 41-letniej wokalistce uda się szybko uporać z tym medycznym problemem i już niedługo wróci na scenę, na której ponownie będzie zachwycała nie tylko swoimi przebojami, ale i fryzurą, za którą pokochali ją fani na całym globie!