Shannen Doherty to aktorka znana polskiej publiczności przede wszystkiem z gry w serialu Beverly Hills, 90210. Gwiazda wcielała się tam w rolę Brandy Walsh, która jako nastolatka zmagała się z problemami wchodzenia w dorosłość.

Rok temu w życiu Shannen nastąpiły jednak tragiczne zmiany. Okazało się, że aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem. W sierpniu 2015 roku gwiazda poinformowała, że ma raka piersi. Doherty od roku zmaga się z inwazyjnym rakiem z przerzutami do przynajmniej jednego węzła chłonnego, choć specjaliści twierdzą, że choroba gwiazdy rozwinęła się już w 2014 roku.

Przeczytaj także: SHANNEN DOHERTY Jest chora na raka! O problemy ze zdrowiem obwinia swojego... agenta! >>

45-letnia Shannen Doherty kilka dni temu upubliczniła ścięcie włosów, które w wyniku chemioterapii powoli zaczynały aktorce wypadać. Gwiazda powoli przygotowuje się również do zabiegu podwójnej mastektomii, któremu zaledwie trzy lata temu poddała się Angelina Jolie.

Przeczytaj także: ANGELINA JOLIE Umiera? Gwiazda w krytycznym stanie! >>

Aktorka Beverly Hills, 90210 dodała na swoje konta społecznościowe wzruszające zdjęcia, na których towarzyszą jej mama i przyjaciółka. Fani z całego świata zamieszczają komentarze ze wsparciem i samymi miłymi słowami.