Shannen Doherty znana jest polskiej publiczności z gry w kultowym serialu "Beverly Hills 90210", w którym wcielała się w rolę zmagającej się z problemami wchodzenia w dorosłość nastolatki. Dziś gwiazda ma jednak prawdziwy kłopot.

Okazuje się bowiem, że aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem - wykryto u niej nowotwór piersi!

- Tak, mam raka piersi i jestem w trakcie leczenia - powiedziała.

Jak donoszą zagraniczne portale plotkarskie, gwiazda choruje na inwazyjnego raka z przerzutami do przynajmniej jednego węzła chłonnego. Specjaliści twierdzą, że choroba rozwinęła się już w 2014 roku. Problem polega w tym, że Doherty nie była wówczas objęta ubezpieczeniem zdrowotnym. Aktorka obwinia oto swojego byłego menagera, który nie dopilnował, by na bieżąco opłacać jej polisę ubezpieczeniową.

Teraz przed gwiazdą chemioterapia i mastektomia, jednakShannen Doherty, pomimo choroby, zdecydowała się pozwać zajmującą się jej sprawami firmę Tanner Mainstain. Pozew aktorki zawiera zarzut niedopełnienia obowiązków, bo gdyby była ubezpieczona można by tego uniknąć.

Znane jest również oficjalne stanowisko firmy Tannera Mainstain

"Tanner Mainstain ze smutkiem przyjął wiadomość, że Pani Shannen Doherty jest chora na raka i życzy jej pełnego powrotu do zdrowia. Jednak twierdzenie, że za sprawą Tanner Mainstain nie była ubezpieczona lub w inny sposób przyczyniliśmy się do tego, że zachorowała na raka, jest fałszywe."

Aktorka zapewnia swoich fanów, że zdrowo się odżywia, dużo ćwiczy oraz jest pozytywnie nastawiona do życia.

Życzymy Shannen dużo zdrowia oraz rozwiązania zaistniałych konfliktów!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Shannen Doherty - Gwiazda serialu "Beverly Hills 90 210" ma długi!