Shannen Doherty wciąż walczy z chorobą nowotworową. Aktorka znana z serialu Beverly Hills, 90210 na bieżąco dzieli się z fanami trudnymi chwilami w jej życiu. Na szczęście może liczyć na wsparcie najbliższych, którzy wiernie czuwają przy niej i pomagają przetrwać ciężkie chwile.

Choroba Shannen Doherty

Shannen Doherty zachorowała ponad rok temu. Gdy gwiazda poinformowała najbliższych, że ma raka piersi, Ci stanęli za nią murem i otoczyli opieką. Od 2015 roku Shannen Doherty  zmaga się z inwazyjnym rakiem, który niedawno zaatakował również węzły chłonne.

Gwiazda, by zapobiec wypadaniu włosów sama postanowiła ściąć włosy, czym pochwaliła się na swoich kontach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się z fanami również zdjęciami z samej chemioterapii. Jak sama twierdzi swoimi zdjęciami, chce pokazać i zmotywować innych chorych, by się nie poddawali.

Zobacz: Shannen Doherty aktorka Beverly Hills walczy z rakiem. Poruszające zdjęcia gwiazdy

Mąż Shannen Doherty  

Z pewnością z takim wsparciem Shannen łatwiej znosić jest trud choroby. Gwiazda nie traci pogody ducha, a to podobno zasługa męża aktorki, Kurta Iswarienko. To właśnie on w tych trudnych dla gwiazdy momentach dzielnie ją wspiera.

Nic dziwnego, że gwiazda na większości zdjęć pozuje z uśmiechem na twarzy wpatrzona w męża. Mimo ciężkich chwil, para wzajemnie się wspiera. Niedawno Shannen wraz z mężem po raz pierwszy od czasu chemioterapii pokazała się publicznie. Była to impreza Stand Up to Cancer 2016, która dotyczyła walki z rakiem. Gwiazda mimo choroby z uśmiechem na twarzy pozowała na czerwonym dywanie.

Zobacz: Shannen Doherty opublikowała wzruszające zdjęcia z mężem: Rak ma wiele twarzy

Dziś po raz kolejny Shannen Doherty podzieliła się z fanami prywatną sytuacją ze swojego życia. Tym razem aktorka pochwaliła się ślubną fotografią, a pod nią zamieściła wzruszający podpis.

Nasz ślub był wyjątkowy ale Nasz ślub był wyjątkowy, ale nie z powodu wielkiego przyjęcia. Był wyjątkowy, ponieważ przysięgliśmy sobie być razem i kochać się zawsze, w zdrowiu i w chorobie. Ta przysięga nigdy nie znaczyła dla mnie tak wiele, co teraz. Kurt jest cały czas przy mnie podczas mojej chorobie. On sprawia, że czuję się bardziej kochana niż kiedykolwiek. Wiem, że z tym mężczyzną mogę przejść wszystko. Jest moją bratnią duszą, moją drugą połówką – napisała Shannon Doherty.

Gwiazda serialu Beverly Hills 90210 podkreśla, że największym oparciem jest dla niej mąż.