Snannen Doherty, aktorka znana z serialu Beverly Hills, 90210 od ponad roku zmaga się z chorobą nowotworową. Aktorka na bieżąco dzieli się z fanami trudnymi chwilami w swoim życiu. Aktualnie gwiazda jest w trakcie chemioterapii. Jakiś czas temu, by zaoszczędzić sobie widoku wypadających włosów, Doherty publicznie zgoliła włosy. Wówczas na jej Instagramie pojawiła się seria wzruszających zdjęć.

Zobacz: Shannen Doherty aktorka Beverly Hills walczy z rakiem. Poruszające zdjęcia gwiazdy

Mimo choroby, z którą przyszło jej się zmagać, Shannen nie traci poczucia humoru. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół, rodziny i oddanych fanów, którzy nie szczędzą jej słów wsparcia. To właśnie dzięki nim aktorka walczy i ma nadzieję, że uda się jej pokonać chorobę.

Zobacz: Shannen Doherty smutne wieści dla fanów aktorki. Operacja nie dała pożądanych rezultatów. Są przerzuty

Kilka dni temu Shannen Doherty zamieściła na swoim Instagramie wzruszające fotografie z mężem. Aktorka siedzi w różowej peruce wpatrzona w ukochanego męża. Już sam podpis do zdjęcia mówił, że gwiazda może liczyć na wsparcie ukochanego, który kocha ją zarówno w różowych włosach, jak i bez.

Zobacz: Shannen Doherty walczy o życie. Wzruszający wpis aktorki o mężu: Nie wyobrażam sobie bez niego życia [ZDJĘCIA]

Dziś Shannen Doherty zamieściła na swoim Instagramie kolejne wzruszające zdjęcia. Aktorka inspiruje innych ludzi, którzy tak jak ona, zmagają się z chorobą. Szczególnie poruszyła internautów forografia, na której mąż całuje ją podczas chemioterapii.

Rak ma wiele twarzy. To właśnie jedna z nich. W trakcie chemioterapii z Kurtem u mego boku – podpisała jedno ze zdjęć.

Informacja o chorobie Shannen Doherty dotarła do mediów, gdy aktorka złożyła pozew do sądu, w którym pozywa przedstawicieli firmy ubezpieczeniowej, za to że nie opłacili jej ubezpieczenia zdrowotnego na czas. Aktorka oskarża również byłego menedżera o to, że nie dopilnował opłacenia ubezpieczenia. Doherty zmuszona była wydać majątek na leczenie się  z własnej kieszeni.