Shannen Doherty to amerykańska gwiazda, która zyskała popularność przede wszystkim dzięki roli Brendy w serialu Beverly Hills, 90210. Niestety od ponad roku gwiazda zmaga się z chorobą nowotworową.

W sierpniu 2015 roku aktorka poinformowała, że ma raka piersi. Od tamtej pory Shanenn Doherty zmaga się z inwazyjnym rakiem, który niedawno zaatakował również węzły chłonne. Gwiazda by zapobiec wypadaniu włosów, sama postanowiła ściąć włosy, które w wyniku chemioterapii powoli zaczynały jej wypadać.

Zobacz: Shannen Doherty aktorka Beverly Hills walczy z rakiem. Poruszające zdjęcia gwiazdy

Gwiazda mimo trudnych chwil nie traci pogody ducha. To zasługa przede wszystkim oddanych przyjaciół i rodziny, która wspiera aktorkę w każdej chwili. Fani mają okazję śledzić przebieg choroby Shannen, która chętnie wrzuca do sieci zdjęcia. Gwiazda wyznała w jednym z wywiadów, że chce pokazać, że z chorobą należy walczyć i nie trzeba się jej bać, można prowadzić dalsze życie.

Zobacz: Shannen Doherty walczy o życie. Wzruszający wpis aktorki o mężu: Nie wyobrażam sobie bez niego życia [ZDJĘCIA]

Jedno ze zdjęć Shannen szczególnie wzruszyło internautów. Doherty ma na nim różową perukę, a obok niej siedzi wpatrzony w nią ukochany maż, Kurt Iswarienko. Gwiazda zamieściła również pod zdjęciem wzruszający wpis, w którym pisze, że nie wyobraża sobie bez męża życia.

Wczorajszego wieczoru Shannen Doherty po raz pierwszy od czasu chemioterapii pokazała się publicznie. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w ramach imprezy Stand Up to Cancer 2016, która odbyła się w Los Angeles. Shannen z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć u boku męża Kurta Iswarienko.