Shannen Doherty wciąż walczy z rakiem. Aktorka zmaga się z chorobą od prawie dwóch lat. W trudnych chwilach wspiera ją rodzina i przyjaciele, ale przede wszystkim ukochany mąż, Kurt Iswarineko. Gwiazda „Beverly Hills, 90210 dzieli się z fanami zdjęciami i krótkimi filmikami, pokazując jak wygląda jej życie.

Shannen Doherty postawiła sobie za cel, pokazanie fanom jak naprawdę wygląda ta choroba. To właśnie dlatego zrezygnowała z peruek, makijażu i pokazuje naturalną siebie – zmęczoną, smutną i bez peruki. Tym samym wspiera inne osoby, które tak jak ona walczą z rakiem.

Na Instagramie Doherty co rusz możemy oglądać jej zdjęcia. W łóżku, podczas badania czy w poczekalni na prześwietlenie. Gwiazda nie kryje tego, że choroba całkowicie ją wykańcza. Mimo to nie brakuje jej odwagi, by się z nią mierzyć.

Zobacz: Shannen Doherty aktorka Beverly Hills walczy z rakiem. Poruszające zdjęcia gwiazdy

Na jej twarzy często więc gości uśmiech. Niedawno gwiazda wybrała się nawet na czerwony dywan, oczywiście w szczytnym celu. Wzięła wówczas udział w imprezie Stand up to Cancer 2016 w Los Angeles.   Shannen Doherty opublikowała na Instagramie aktualne zdjęcie, informując fanów, że zakończyła kolejny cykl leczenia. Teraz aktorce pozostało czekać na wyniki badań.

Powrót do tego poranka 7 października 2016. Ostatni dzień chemioterapii. Teraz, gdy skończyłam chemioterapię i naświetlania, rozpoczyna się czekanie. Czekanie na test. Oczekiwanie, czy zdrowieję, czy nie. Wiecie o tym, że czekam z Wami. - głosi napis pod zdjęciem.